DODACÍ LHŮTY A ZPŮSOB DODÁNÍ

AUDIO
U standardních zakázek jsou obvyklé dodací lhůty zpracování zvukových nosičů
2 týdny. U větších zakázek, t.j. s cenovým objemem ca od 15tis Kč, se termín stanovuje individuálně dle objemu a charakteru zakázky.


VIDEO
U standardních zakázek jsou obvyklé dodací lhůty zpracování videokazet
2 týdny. U větších zakázek, t.j. s cenovým objemem ca od 15tis Kč, se termín stanovuje individuálně dle objemu a charakteru zakázky.


FILM
U standardních zakázek jsou obvyklé dodací lhůty zpracování filmových pásů
3 týdny. V případě, že filmy jsou seschlé nebo nadměrně poškozené, termín se může prodloužit, protože je nutno filmy regenerovat, resp. opravit. U větších zakázek, t.j. s cenovým objemem ca od 15tis Kč, se termín stanovuje individuálně dle objemu a charakteru zakázky.


PŘEDNOSTNÍ ZPRACOVÁNÍ

Expres24
V případě zvukových nahrávek a videokazet v zásadě platí, že je možno expresně zpracovat 1 - 2 nosiče do 24 h s příplatkem 100% ceny zakázky.

Expres50
S příplatkem 50%, pokud termín zpracování má být zkrácen alespoň na polovinu obvyklé dodací doby.

- U filmu expresní dodání do 24 hodin není z technických důvodů možné.


VYŘÍDIT VŠE POŠTOU

Pokud jsme pro vás daleko, nebo nemáte čas k nám jezdit, můžete využít služeb České pošty a zaslat nám zakázku poštou. V takovém případě nezapomeňte k zásilce přiložit své kontaktní informace (telefon a email) a požadavky jak vaši zakázku máme zpracovat.

Po obdržení zakázky od nás dostanete na Vaší emailovou adresu potvrzení o přijetí zakázky.

Hotovou zakázku vám ve výše uvedených dodacích lhůtách zašleme zpět poštou dle vyznačeného způsobu dodání na objednávkovém formuláři, tj. na dobírku nebo po zaplacení faktury převodem na náš bankovní účet 2300806507 / 2010 (Fio banka). Poštovné balné je účtováno k ceně zakázky paušálně ve výši 150,-Kč.